silogos ka8igitwn

ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές /μαθήτριες του σχολείου μας ευχαριστούν θερμά:

ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και ιδιαίτερα τον πρόεδρο για την προσφορά του σε υλικό εξοπλισμού του σχολείου (πάγκους εργαστηρίου/καρέκλες/καλαθάκια, Η/Υ, εκτυπωτές, 600 μπουκαλάκια νερό), καθώς και για την παροχή προσωπικής εργασίας για τις ανάγκες του σχολείου.

Συγκεκριμένα: Γεώργιος Γεώργαρης-διαμόρφωση χώρου βιβλιοθήκης

Ευάγγελος Περαχωρίτης-ελαιοχρωματισμός χώρου βιβλιοθήκης

Παντελής Καραθανάσης-επισκευή εξώπορτας /διακόσμηση σχολείου με

προσωπική κατασκευή και άλλα

Επίσης ευχαριστούμε το Σύλλογο για τη μέριμνα που έλαβε σε συνεργασία και με τις αρμόδιες αρχές για την αλλαγή στα καζανάκια του σχολείου και την τοποθέτηση λαμπτήρων φωτισμού στις αίθουσες του ημιυπογείου.

ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΔΗΜ. ΔΙΑΜ. ΑΘΙΚΙΩΝ

Ευχαριστούμε τον Πρόεδρο κ. Αναστάσιο Μαρινό για την άμεση προσπάθεια επίλυσης των προβλημάτων που κατά καιρούς προκύπτουν και αφορούν κυρίως ζητήματα λειτουργικά και κτιριακά, καθώς και για την προσφορά του στους μαθητές/στυλό και σημειωματάρια.

ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Αγαπητοί γονείς σας ευχαριστούμε κάθε έναν ξεχωριστά που στηρίζετε και ενθαρρύνετε το έργο μας με τη συνεχή παρουσία σας στις εκδηλώσεις και δραστηριότητές μας.

ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Ευχαριστούμε την καθαρίστρια του σχολείου μας κ. Γεωργία Δημάκου που παρά τις δύσκολες εργασιακές συνθήκες και την υφιστάμενη συγκυρία καταφέρνει να διατηρεί μια ευπρεπή εικόνα του σχολείου μας. Σε αυτό συμβάλουν εκπαιδευτικοί και γονείς που φροντίζουν για τη σωστή ενημέρωση της χρήσης της τουαλέτας.

ΔΩΡΕΑ ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΥΣΤΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΩΝ/ΝΟ ΦΑΣΟΥΛΗ

Ευχαριστούμε τον κ. Κων/νο Φασούλη για την παροχή υπηρεσιών που προσέφερε στο σχολείο μας για τη συντήρηση του καυστήρα.

ΔΩΡΕΑ ΠΑΡΟΧΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Π. ΚΟΚΚΙΝΗ

Ευχαριστούμε τους φαρμακοποιούς του φαρμακείου του χωριού Αθικίων κ.κ  Ν.-Κ. Γκιλίτση  και Π.Κοκκίνη για τη δωρεά φαρμακευτικού υλικού (γάζες) που παραχώρησε στο Δημοτικό Σχολείο στην αρχή της σχολικής χρονιάς 2014-2015. Ελπίζουμε η αξιέπαινη αυτή πράξη να βρει μιμητές.

Ευχαριστούμε επίσης όλους όσοι με το δικό τους τρόπο συνδράμουν στην εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μας μονάδας.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!